Mušle

Nové

Hmotnost: 500g

149 Kč

BIO

Bez mléka

Bez lepku

Bez laktózy

Organické slávky rostou na otevřeném moři u skalnatého pobřeží Galicie, v severozápadním Španělsku. Jsou zavěšené na lanech visících až do 15 m hluboko do moře a zakotvená na dřevěných vorech. Obrovské bohatství živin (fytoplankton) v perském zálivu a silné přílivy, které poskytují vodu bohatou na kyslík, umožňují přirozený a zdravý růst. Mušle jsoubezprostředně po sklizni několikrát čištěny a vařeny v páře v jejich vlastní šťávě. Jemně a okamžitě zmrazené. Takže je zaručena nejvyšší kvalita.

Složení:

mušle

Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:

Energie 372 kJ / 88 kcal; tuky 2,1g z toho nasycené mastné kyseliny 0,7g; sacharidy 3,4g z toho cukry 0g; vláknina: 1,0g; bílkoviny 13,9g; sůl 1,65g

Alergeny:

korýši

Upozornění:

Tento produkt lze zakoupit u našich prodejců nebo je možnost závozu po Praze při objednávce mraženého sortimentu od částky 2.500,-Kč. Při dopravě na větší vzdálenosti nás neváhejte kontaktovat pro upřesnění ceny dodávky. Uvedená cena je malobchodní. Prodej za velkoobchodní cenu je podmíněn odběrem celého kartonu dle aktuálně platného velkoobchodního ceníku, který Vám na vyžádání rádi zašleme.

logo bio cz

CZ-BIO-002

Výrobce: Demeter-Felderzeugnisse GmbH