Rybičky a mořské plody>Filety z lososa

Filety z lososa

Nové

Hmotnost: 250g

289 Kč

BIO

Bez mléka

Bez lepku

Bez laktózy

2 filety z lososa s kůží. Pro všechny, kdo ocení kvalitu divokého lososa z ekologické akvakultury z Galway (Irsko). Náš organický losos žije na otevřeném moři před rozeklaným západním irským pobřežím Grafscha. Na tomto jedinečném místě je losos vystaven přírodním živlům. Silný tok zajišťuje konstantní dodávku čisté a kyslíkem bohaté vody. Kromě toho udržuje ryby neustále v pohybu. Proto je maso lososa pevné a aromatické. Navíc je též zapotřebí dostatečný prostor pro chov, proto je v sádkách nízká hustota osazení ryb. Na ekologických farmách pro chov lososů může být drženo maximálně 10 kg ryb na 1 000 litrů vody.

Složení:

losos obecný

Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:

Energie 743 kJ / 176 kcal; tuky 10,1g z toho nasycené mastné kyseliny 2,5g; sacharidy 0,0g z toho cukry 0,0g; vláknina: 0,0g; bílkoviny 20,4g; sůl 0,9g

Alergeny:

ryby

Upozornění:

Tento produkt lze zakoupit u našich prodejců nebo je možnost závozu po Praze při objednávce mraženého sortimentu od částky 2.500,-Kč. Při dopravě na větší vzdálenosti nás neváhejte kontaktovat pro upřesnění ceny dodávky. Uvedená cena je malobchodní. Prodej za velkoobchodní cenu je podmíněn odběrem celého kartonu dle aktuálně platného velkoobchodního ceníku, který Vám na vyžádání rádi zašleme.

logo bio cz

CZ-BIO-002

Výrobce: Demeter-Felderzeugnisse GmbH